Data: 18-09-2014
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława

Aktualności

OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Biała Podlaska

opublikowano: 19.09.2011

 

z dnia 19 września 2011r.

 

o składach Obwodowych Komisji Wyborczych
w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień  9 października 2011 r.

 

 

Na podstawie § 10 ust. 1 i 2 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. (M.P. Nr 30, poz. 345) w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej, podaję
do wiadomości publicznej składy obwodowych komisji wyborczych:

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Ciciborze Dużym.

 

1.     Damian Grzegorz Kuźnik                  Woskrzenice Duże

2.     Krystyna Marianna Denis                  Cicibór Duży

3.     Robert Bohdan Soldat                      Hrud

4.     Anna Barbara Mielnicka                    Cicibór Duży

5.     Ewa Parafiniuk                                  Cicibór Duży

6.     Beata Stanisława Charewicz              Czosnówka

7.     Magdalena Us                                   Rakowiska

8.     Stanisław Szewczyk                           Biała Podlaska

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Hrudzie.

 

1.     Bożena Katarzyna Kulik                     Sławacinek Stary

2.     Jarosław Krzysztof Wachowiec         Hrud

3.     Dariusz Jerzy Grunwald                     Kaliłów

4.     Dorota Bonik                                    Cicibór Duży

5.     Michał Kondraciuk                            Cicibór Duży

6.     Maria Barbara Hryniewicz                  Czosnówka

7.     Wiesława Denis                                 Hrud

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w z siedzibą w budynku po byłej szkole
w Rakowiskach.

 

1.     Sylwia Zahor                                     Rakowiska

2.     Adam Andrzej Darecki                      Sławacinek Stary

3.     Michał Jan Dorosz                            Grabanów

4.     Jadwiga Pikacz                                  Terebela

5.     Dariusz Grzegorz Pliska                    Grabanów

6.     Zbigniew Ryszard Hryniewicz            Czosnówka

7.     Anna Us                                           Rakowiska

8.     Jadwiga Filipczuk                              Rakowiska

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Dokudowie.

 

1.     Adam Ustjanowski                            Czosnówka

2.     Tomasz Andrusiewicz                       Wólka Plebańska

3.     Irena Urszula Olędzka                       Krzymowskie

4.     Arkadiusz Chalecki                           Wólka Plebańska

5.     Agnieszka Julianna Kondera               Ogrodniki

6.     Magdalena Elżbieta Maksymiuk         Czosnówka

7.     Marzanna Kratiuk

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Grabanowie.

 

1.     Ryszard Kuźnik                                Woskrzenice Duże

2.     Tadeusz Antoni Kuszneruk                Grabanów Kolonia

3.     Tomasz Bylina                                  Kamieniczne

4.     Katarzyna Trojak                               Ortel Książęcy II

5.     Waldemar Jan Romaniuk                   Grabanów Kolonia

6.     Małgorzata Jarząbkowska                  Czosnówka

7.     Izabela Adamowicz                           Julków

  1. Dorota Woźny                                  Biała Podlaska

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Sitniku.

 

1.     Elżbieta Walo                                    Woskrzenice Duże

2.     Henryk Marian Litwiniuk          Sitnik

3.     Stanisław Andrzej Harasimiuk            Sycyna

4.     Andrzej Giereło                                 Zabłocie

5.     Halina Więckowska                           Woroniec

6.     Bożena Jolanta Gawlik                       Czosnówka

7.     Zofia Jaroszuk                                  Sitnik

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Sławacinku Starym.

 

1.     Anna Mieńko                                    Sławacinek Stary

2.     Alicja Krystyna Romaniuk                 Sławacinek Stary

3.     Dorota Anna Stasiuk                         Sławacinek Stary

4.     Bożena Katarzyna Sałabun                 Cicibór Duży

5.     Paweł Grzegorz Nitek                        Sławacinek Stary

6.     Mirosław Maria Bagłaj                       Czosnówka

7.     Marcin Onisiewicz                   Porosiuki

8.     Barbara Kociubińska - Koza             Zaścianki

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Styrzyńcu.

 

1.     Stanisław Kostrzewa                         Wilczyn

2.     Marian Józef Iwaniuk                         Styrzyniec

3.     Katarzyna Martyniuk                         Woroniec

4.     Katarzyna Małgorzata Jaszczuk Swory

5.     Izabela Gmur                                    Porosiuki

6.     Katarzyna Józefa Mikiciuk                 Czosnówka

7.     Bogumiła Chodun                             Styrzyniec

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Sworach.

 

1.     Helena Majchrzak                              Czosnówka

2.     Bożena Ewa Sawczuk                       Swory

3.     Zofia Marianna Kaliszewska               Swory

4.     Krystyna Maria Orlińska                    Woskrzenice Małe

5.     Halina Maria Gałamaga                      Swory

6.     Krystyna Anna Mirończuk                 Czosnówka

7.     Joanna Grochowska                          Woroniec

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 10 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Woskrzenicach Dużych.

 

1.     Krystyna Mieroniuk                           Woskrzenice Duże

2.     Józef Michał Kasprowicz                   Woskrzenice Małe

3.     Agnieszka Maria Niścior                    Kaliłów

4.     Helena Maliszewska                          Hola

5.     Krzysztof Antoni Maksymiuk            Woskrzenice Duże

6.     Agata Janina Chalecka                       Woskrzenice Małe

7.     Anna Maksymiuk                              Biała Podlaska

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 11 w z siedzibą w świetlicy wiejskiej w Perkowicach.

 

1.     Teresa Banasiak                                Czosnówka

2.     Czesław Franciszek Jasiczek              Perkowice

3.     Lucyna Henryka Kaczmarek              Czosnówka

4.     Lucyna Karolina Turska                    Husinka

5.     Krzysztof Kałabun                            Cicibór Duży

6.     Jakub Maksymiuk                             Husinka

7.     Roman Metko                                   Biała Podlaska

 

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 12 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Janówce.

 

1.     Ilona Łupawka                                  Sławacinek Stary

2.     Tomasz Żukowski                             Janówka

3.     Stanisław Piotr Polak                         Woskrzenice Duże

4.     Ewa Piętka                                        Janówka

5.     Sebastian Jankowski                          Sławacinek Stary

6.     Agnieszka Łocheńska                        Rakowiska

7.     Anna Guźdź                                      Rakowiska

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 13 w z siedzibą w Szkole Podstawowej w Ortelu Książęcym II.

 

1.     Elżbieta Szczęśniak-Paszkiewicz        Woskrzenice Duże

2.     Urszula Stanisława Klepacka              Dokudów

3.     Jerzy Stanisław Nowachowicz           Sławacinek Stary

4.     Urszula Aniela Nowicka                     Perkowice

5.     Ewa Małgorzata Misiuk                     Ogrodniki

6.     Małgorzata Korniluk                          Wólka Plebańska

7.     Lucyna Skrzypiec                             Ortel Książęcy II

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 14 w z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w Kozuli.

 

1.     Zdzisław Gieruszka                           Sławacinek Stary

2.     Maria Józefa Płandowska                  Roskosz

3.     Bogusław Filipiuk                              Grabanów

4.     Monika Trojak                                  Ortel Książęcy II

5.     Maciej Olesiejuk                                Wilczyn

6.     Irena Wołowik                                  Wilczyn

7.     Anna Maciejewska                            Biała Podlaska

 

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 15 w z siedzibą w świetlicy wiejskiej w Terebeli.

 

1.     Danuta Laszuk                                  Woskrzenice Duże

2.     Sandra Mackiewicz                           Terebela

3.     Zbigniew Wincenty Romaniuk           Sławacinek Stary

4.     Jarosław Grzegorz Prokopiuk            Wólka Plebańska

5.     Radosław Mirosław Bagłaj                 Cełujki

6.     Alina Łucja Janowska                        Rakowiska

7.     Paulina Barbara Rynkiewicz               Rakowiska

8.     Czesław Pikacz                                 Terebela

 

 

Czytnik RSS
Wiadomości - Wirtualna Polska
polecane wydarzenia

Polecane wydarzenia

Wyślij znajomemu pocztówkę z widokiem naszej Gminy
   

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

© Copyright 2010 by E-Studio Software Sp. J.